شهرستان مهر با وجود سه پالایشگاه ، از مناطق شاخص فارس است


#مهرستان : رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس در اولین سفر شهرستانی خود ، روز گذشته از پروژه های مهم و بزرگ شهرستان های لامرد و مهر بازدید و با مدیران این پروژه ها دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش مهرستان به نقل از روابط عمومی فرمانداری مهر ، بازدید از شرکت پالایش پارسیان سپهر، بازدید از شهرک صنعتی مهر، بازدید از پالایشگاه بنزین مهر (پتروپیمان دانا)، بازدید از مجموعه ورزشی شهدای صنعت نفت مهر، بازدید از سالن اجتماعات در حال احداث فرمانداری مهر و بازدید از محور مهر-دارالمیزان از مهم ترین پروژه های شهرستان مهر بود که دکتر نوروزی از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آن قرار گرفت.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس در جریان بازدید از پل های در حال احداث محور مهر- دارالمیزان، از پیشرفت ۹۶ درصدی این پروژه راه سازی و افتتاح آن تا پایان دیماه سال جاری خبر داد.

دکتر نوروزی همچنین در حاشیه بازدید از شهرک صنعتی شهرستان مهر گفت: پیگیری های لازم برای رفع مشکل لایروبی رودخانه در مسیر این شهرک صنعتی و یا احداث دیوار سنگی و رفع مشکلات برق رسانی به واحدهای تولیدی در حال احداث ، از سوی شرکت شهرک های صنعتی استان فارس، شرکت آب منطقه ای استان فارس و شرکت توزیع برق استان فارس انجام خواهد شد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس در ادامه سفر به شهرستان مهر با حضور در محل فرمانداری این شهرستان با دکتر سید محمد موسوی فرماندار شهرستان مهر دیدار و گفت و گو کرد.

از مهم ترین درخواست های فرماندار شهرستان مهر در دیدار با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس، می توان به پیش بینی اعتبار لازم جهت مطالعه و احداث باند دوم محور مُهر به جم-فیروزآباد ، بیمارستان مهر ، مجتمع آبرسانی اسیر، درخواست برق رسانی به روستاهای “خله”، “نخلستان” ، “تنگ شول” و تکمیل ساختمان فرمانداری اشاره کرد.

RELATED POSTS

ارسال پاسخ