فرماندار مهر: دشمن نتیجه فشار بر مردم را در میزان استقبال از انتخابات پیش رو دنبال می کند

img

اولین مرحله دوره دو روزه آموزشی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی جنوب استان فارس ویژه معاونین سیاسی ، بخشداران ، کارشناسان انتخابات و IT فرمانداری های مهر ، لامرد ، لارستان ، گراش و خنج ، به میزبانی شهرستان مهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مهر سید محمد موسوی در این جلسه ضمن تاکید بر اهمیت آموزش در برگزاری انتخابات گفت: نقش آموزش در اجرای بدون اشتباه و دقیق انتخابات بسیار اهمیت دارد و لذا کارشناسان مربوطه این مسئله را جدی بگیرند.

وی افزود: وظیفه ذاتی وزارت کشور برگزاری انتخابات است و براساس قانون همه امکانات ادارات و نهادهای دولتی باید در خدمت برگزاری هرچه بهتر انتخابات باشد.

فرماندار شهرستان مهر با بیان اینکه صیانت از آرای مردم یک تکلیف قانونی و شرعی است ، افزود: ما امانتدار مردم هستیم و نباید جانبداری کنیم . هر کسی سلیقه خاصی دارد اما آنچه مهم است این که اصل بی طرفی رعایت شده و سلایق را در کار دخیل نکنیم.
موسوی تاکید کرد: اگر احساس می کنید می خواهید کار سیاسی کنید این ایام را مرخصی بگیرید ، اما مادامی که به عنوان مجری در حال فعالیت هستید سیاسی کاری ممنوع است.

نماینده عالی دولت در شهرستان مهر خاطرنشان کرد: کشور در شرایط حساسی قرار دارد و دشمنان این نظام و مردم و در راس آنها آمریکا با خروج از برجام و وضع شدیدترین تحریم ها علیه ملت ایران جنگ اقتصادی به راه انداخته است.

وی ادامه داد: هدف از جنگ اقتصادی دشمن فشار بر مردم و درنتیجه ایجاد فاصله بین نظام و ملت است و نتیجه اقداماتش را در میزان استقبال از انتخابات جستجو می کند.

سید محمد موسوی در پایان تصریح کرد: باید همه دستگاه ها و نهادهای صاحب تریبون تلاش کنند تا زمینه مشارکت حداکثری مردم فراهم شود و دشمن احساس نکند جنگ اقتصادی که به راه انداخته نتیجه بخش بوده است.

گفتنی است انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و اولین میان دوره ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری نیمه اول اسفندماه سال جاری برگزار خواهد شد.

RELATED POSTS

ارسال پاسخ