مصوبات شورای ترافیک لازم الاجراست / تعلل در اجرای مصوبات به دادگستری ارجاع داده می شود

img


.
#مهرستان : در جلسه شورای ترافیک شهرستان مهر فرماندار این شهرستان از تعلل برخی شهرداری ها و دهیاری های شهرستان مهر در اجرای مصوبات شورای ترافیک انتقاد کرد و نسبت به برخورد جدی و قضایی هشدار داد.
.
🔹️به گزارش پایگاه خبری مهرستان ؛ سید محمد موسوی در این جلسه بیان داشت: جرایم ناشی از حوادث رانندگی به عنوان جرم اول و بیشترین تعداد پرونده در دادگستری شهرستان ، اعلام شده است.
.
🔹️وی افزود: متاسفانه بیشترین تصادفات در حوزه شهرها اتفاق افتاده که تعداد مشخصی نیز صرفاً به دلیل رعایت نکردن اصول ایمنی در شهرها توسط شهرداری ها بوده است.
.
🔹️سید محمد موسوی خاطرنشان کرد: متاسفانه تعدادی از مصوبات شورای ترافیک توسط بعضی شهرداری ها و دهیاری ها اجرایی نشده و به نظر می رسد در برخی موارد باید از فضای تعامل خارج شده و به دلیل اهمیت این موضوع برخورد شدید تری داشته باشیم.
.
🔹️نماینده عالی دولت در #شهرستان_مهر اظهار داشت: مصوبات شورای ترافیک از اهمیت بالایی برخوردار است به دلیل این که مستقیماً با جان و مال مردم ارتباط دارد و قطعاً هیچ گونه کوتاهی در این خصوص قابل پذیرش نیست.
.
🔹️موسوی افزود: خوشبختانه در حوزه راهسازی و در زمینه رفع نقاط حادثه خیز در حوزه شهرستان مهر اقدامات خوبی صورت گرفته است و با تکمیل پل های محور دارالمیزان شاهد شرایط نسبتاً خوبی در بحث جاده ای خواهیم بود.
.
🔹️رئیس شورای ترافیک شهرستان مهر ، گفت: عمده تصادفات جاده ای شهرستان #مهر در محور ارتباطی #جم#فیروزآباد در منطقه سمنگان بخش اسیر اتفاق می‌افتد ؛ تردد بالای این محور و دو طرفه بودن آن عامل اصلی در تصادفات است ، در همین راستا نیز با هماهنگی و همکاری نماینده محترم پیگیر دو بانده شدن این مسیر هستیم.
.
🔹️سید محمد موسوی در پایان ابراز داشت: همه ادارات ، شهرداری ها ، دهیاری ها و نهادهای مرتبط با حوزه حمل و نقل و راه سازی باید تلاش کنند با شناسایی و رفع نقاط حادثه خیز آمار تصادفات شهرستان کاهش محسوسی داشته باشد. .
🔹️رئیس راهنمایی و رانندگی شهرستان مهر نیز در ادامه ضمن گلایه از شهرداری ها ، گفت: متاسفانه شهرداری ها در اجرای مصوبات شورای ترافیک عملکرد خوبی ندارند و بعضاً در نقاطی از شهرها که به آنها قبلاً نیز تذکر داده ایم بارها شاهد تکرار تصادفات بوده ایم

RELATED POSTS

ارسال پاسخ