قاسمی: اجرای ۴۰ برنامه بمناسبت هفته تربیت بدنی در شهرستان مهر / در صنایع اراده ای برای کمک به ورزش وجود ندارد

img

مهرستان : به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان مهر در گفتگو با مهرستان به تشریح برنامه‌های اجرا شده در این هفته پرداخت.

به گزارش پایگاه خبری مهرستان خلیل قاسمی گفت: طی این هفته ۴۰ برنامه ورزشی در شهرستان برگزار گردید که شاخص ترین آنها حضور ورزشکاران و هیئت های ورزشی در نماز جمعه ، مراسم تجلیل از قهرمانان ورزشی ، کوهپیمایی عمومی ، مسابقات تنیس روی میز ، فوتسال و والیبال بانوان بوده است و البته هفته تربیت بدنی تحت تأثیر ماه صفر و ایام اربعین قرار گرفت و برای همین تعدادی از برنامه ها نیز اجرا نشد.

قاسمی در ادامه در تشریح وضعیت پروژه های ورزشی شهرستان گفت: چهار زمین چمن مصنوعی در اسیر فال ، مهر و وراوی چمن آنها نصب شده و دو زمین ارودان و دهنو نیز چمن آنها تخلیه شده و طی هفته آینده نصب می‌شود. زمین های خوزی و بهرستان زیرساخت‌های آن آماده شده و منتظر ارسال چمن هستیم و ان شاالله به زودی با حضور نماینده محترم ، فرماندار و مسئولین اداره کل شاهد افتتاح آن ها خواهیم بود ؛ مجموعه اعتبار این زمین ها سی میلیارد ریال بوده است.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان مهر با اشاره به نارضایتی ورزشکاران از سرعت کار در پروژه احداث مجتمع ورزشی شهدای صنعت نفت گفت: با توجه به مشکلاتی که برای تعویض پیمانکار و تغییر مشاور پیش آمد کار برای مدتی متوقف و مجدداً شروع شد و پیمانکار متعهد گردیده طی سه ماه پیش رو سوله های استخر و دو سالن ورزشی را نصب و تا پایان سال مراحلی از کار انجام شود ، با توجه به قول مدیرکل در خصوص اضافه نمودن پیمانکار دیگری جهت ساخت خوابگاه انتظار می رود طی ماه‌های آینده شاهد تسریع در روند کار باشیم.

خلیل قاسمی اظهار داشت: زیرساخت‌های ورزشی شهرستان مهر در دولت تدبیر و امید با توجه به سالن‌های ورزشی جدید و زمین های چمن مصنوعی ، افزایش چندین برابری داشته است.

خلیل قاسمی با گلایه از عدم همراهی صنایع با ورزش شهرستان ، گفت: با توجه به استقرار صنایع در منطقه ورزشکاران انتظار ورود ، همکاری و ایفای نقش توسط صنایع در حوزه های مختلف ورزشی دارند اما متاسفانه همچنان این انتظارات برآورده نشده و اراده‌ای برای کمک به ورزش وجود ندارد.

رئیس اداره ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: ورزش همگانی یک وظیفه همگانی هم هست و متاسفانه صنایع به وظایف خود در این خصوص عمل نمی کنند.

قاسمی با اشاره به پتانسیل ها و ظرفیت های ورزشی شهرستان خاطرنشان کرد: دو تیم فوتبال بنتو اسیر مهر در لیگ برتر فارس و پارس گله دار مهر در لیگ دسته اول استان حضور دارند و تامین مینی بوس جهت اعزام به مسابقات رسمی از مشکلات همیشگی این دو تیم است.

وی ادامه داد: سال گذشته قهرمان برون مرزی در رشته کاراته داشته ایم و کلکسیون مقام ها و افتخارات ورزشکاران شهرستان از مدال ها و عناوین برتر استانی و ملی پر است.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان مهر اظهار داشت: متاسفانه اداره ورزش با اعتبارات موجود توانایی این را ندارد تا به نحوی شایسته از ورزشکاران حمایت کند و لذا همیشه شرمنده این عزیزان هستیم.

خلیل قاسمی در پایان ابراز داشت: این فرصت را غنیمت می دانم تا از نماینده ،فرماندار ،امام جمعه و مدیر کل محترم ورزش و جوانان فارس با توجه به همراهی و تلاش برای توسعه زیرساختهای ورزش شهرستان مهر تشکر و قدردانی کنم.

RELATED POSTS

ارسال پاسخ