در شرایط کنونی ، دمیدن روحیه امید در جامعه ، مهم ترین وظیفه رسانه هاست

img


.
📝 سید محمد موسوی ، فرماندار شهرستان مهر ، به مناسبت ۱۷ مرداد روز خبرنگار طی پیامی این روز را به فعالین حوزه رسانه تبریک گفت ، متن پیام به شرح ذیل است:
.
باسمه تعالی
.
ن وَالْقَلَمِ وَمَا یَسْطُرُونَ .
🔹️هفدهم مردادماه بهانه ای مناسب و فرصتی مغتنم است تا تلاش های فعالین حوزه رسانه را ارج بنهیم و یادآور شویم بدون حضور این عزیزان ، گاهی تلاش های همه ارگان ها و نهادها در این نظام مقدس ، بدون نتیجه خواهد بود.
.
🔹️خبرنگاران به راستی تجسم امانت، مسئولیت، تعهد، دلسوزی و وظیفه اند اما متاسفانه آنگونه که شایسته این قشر تاثیرگذار است ، قوانین در جهت حمایت ، پشتیبانی و رفاه این عزیزان چشم اندازی را ترسیم نکرده است و لذا انتظار است مجلس در این خصوص طرحی ارائه کند.
.
🔹️امروز کشور ما باری دیگر به جنگی ناخواسته با آمریکا وارد شده است ، جنگی اقتصادی که کشورهای غربی جز با نا امید کردن مردم به عنوان پشتیبان همیشگی انقلاب و نظام در آن موفق نخواهند شد و لذا در این برهه حساس مسئولیت خبرنگاران و رسانه ها در تحکیم و افزایش روحیه امید در مردم ، به مراتب بیش از شرایط عادی است.
.
🔹️اینجانب ،ضمن گرامیداشت روز شهادت شهید صارمی و خبرنگاران دیگری که جانشان را فدای رسالت خبری و حرمت قلم نموده اند ، سلامتی، توفیق و ادامه فعالیت آگاهانه فعالین عرصه خبر ، در پرتو رهنمودهای حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی ، را از خداوند متعال مسئلت دارم.

سید محمد موسوی
۱۷.۵.۹۸

RELATED POSTS

ارسال پاسخ